צימר למסיבת רווקות

יציאה לטבע תמיד מרגיעה ומשחררת, מכניסה אותנו לפרופורציה מצד אחד ומרוממת את הנפש מצד שני. צימר הוא הלך הרוח המושלם לבלות עם כמה חברות את מסיבת הרווקות.  בין השקיעה לזריחה, בכל עונות השנה, מול הים או בנוף הרים דרמטי, העיקר- צאו מהעיר ותתחברו לאווירה.

אם החלטתן לצאת מהבית ולערוך את המסיבה במקום אחר אז לכו עד הסוף, צאו מהעיר! ברחבי הארץ מפוזרים מאות צימרים וחדרי אירוח. בצפון הירוק, ליד הים במישור החוף, בים המלח ואפילו באילת.

צימר הוא רעיון מפנק במיוחד למסיבת רווקות. צימרים רבים בנויים בצורה חלומית ורומנטית במיוחד. וממוקמים בחיק הטבע בפינות קסומות, עם נוף משגע. ואפשר לשלב טיולים בסביבה בבוקר. טיולי טרקטורונים, סוסים למקומות מיוחדים באזור.

יש צימרים מפנקים במיוחד עם בריכת שחיה וג'קוזי. אתן יכולות להזמין אטרקציות נוספות למסיבת הרווקות כמו מיסטיקנית, רקדנית בטן, טיפולים הוליסטיים (מומלץ טיפול באבנים חמות), ערב משחקים או סקסולוגית.

אם זה צימר שדורש נסיעה ארוכה מחוץ לבית לרוב רק לחבורה מצומצמת ונבחרת בין 4-8 בנות מתאים לנסוע ולישון בצימר. לפעמים אפשר למצוא צימר שיכול להכיל מספר רב של בנות, או כמה יחידות צימר מחוברות.

כדאי לומר לבעל הצימר שאתן מתכננות לעשות מסיבת רווקות כי אתן לא רוצות להפריע לזוג רומנטי שבא לחפש שקט ושלווה.