סדנת שוקולד למסיבת רווקות

 

שוקולד ידוע כמאכל מעורר תאווה. סדנת שוקולד במסיבת רווקות היא חוויה מתוקה ומעוררת חושים. נתוודע לחיבור בין שוקולד למיניות, נדבר, נחווה, נשתעשע ונטעם שוקולד על סוגיו וגווניו השונים. ערב נשים סקסי ומתוק במיוחד.

 

 

 

 

shay main

טלפון: 0723361226

shokoholic main1

טלפון: 0723361224

chocolate roi main

טלפון: 0723361179

מקורו של השוקולד הוא במקסיקו שם הוא נקרא "מתנת האלים" הוא נחשב לבעל תכונות מיסטיות רוחניות והיה נאכל רק באירועים מיוחדים המלווה בטקסים מסורתיים. ידוע גם שאכילת שוקולד משחררת אנדורפינים למוח, קבוצת הורמונים האחראית בין השאר על שיפור מצב הרוח וגורמת לתחושה של סיפוק ואושר.

ערב שכולו חוויה נשית וסקסית, ערב שבו נדבר שוקולד, נחווה שוקולד וכמובן נטעם שוקולד על סוגיו וגווניו השונים, נכין פינוקי שוקולד ונפסל דמויות של אברים שונים ומוצנעים (להפעיל את הדמיון...) ומשקאות משוקולד. נשמע סיפורים על מקורות השוקולד, איך שוקולד משתלב עם תשוקה מינית, אהבה וזוגיות ולמה יש לו תדמית כ"כ סקסית. נשחק משחקים על טהרת השוקולד והסקס.

"ואילו אני, לפעמים אני משוכנע כי בעורקי זורם שוקולד סמיך עד היום, כשאני נפגש עם אנשים כמוני, מבוגרים לכאורה, לארוחות עסקים חשובות, אני יודע בסתר ליבי, כל הארוחה, כל הדיונים והלהג, הם רק המס שאני חייב לשלם כדי להגיע בסופו של דבר אל הקינוח"...

דוד גרוסמן: "יש ילדים זיגזג"